"RODZICU - OTWÓRZ OCZY" Cykl spotkań edukacyjno - profilaktycznych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie - Ośrodek Interwencji Kryzysowej zaprasza na cykl 7 spotkań poruszających kwestie samobójstw wśród dzieci i młodzieży. 

Celem warsztatów jest uświadomienie jak dużym i coraz bardziej popularnym problemem są zachowania samobójcze wśród coraz młodszych osób. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat sygnałów zwiastujących coś niepokojącego, nauczą się reagować w określonej sytuacji i dowiedzą się, gdzie szukać pomocy.

Skierowane są one przede wszystkim do rodziców dzieci i młodzieży szkolnej: od najmłodszych klas szkoły podstawowej do klas maturalnych z dorastającą młodzieżą, a także do zainteresowanych nauczycieli, opiekunów i innych osób pracujących z dziećmi.

Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach 16.00 - 18.00 w Sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (parter), ul. Słowiańska 13. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14.07.2020r. Cykl spotkań poprowadzi mgr Karolina Ladra - psycholog Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 789-201-294. W przypadku pytań można się kontaktować pod wskazanym numerem.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Opublikowano: 09 lipca 2020 12:15

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 234

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli

Realizacja: IDcom.pl