NASZ PRACOWNIK WŚRÓD WYRÓŻNIONYCH

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 11 grudnia 2019r. pracownicy socjalni z terenu powiatu głogowskiego obchodzili swoje święto. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w murach Teatru Miejskiego im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.

Udział w uroczystości wzięli pracownicy pomocy społecznej z 16 jednostek pomocowych, zarówno miejskich, powiatowych jak i gminnych. Podczas gali wręczone zostały statuetki „Kwiat pomocy społecznej” za wyróżniającą się działalność w zakresie pomocy społecznej. W tym roku przyznano 11 statuetek osobom indywidualnym oraz 5 statuetek zespołowych.

 

W trakcie uroczystości statuetkę „Kwiat pomocy społecznej” z rąk Starosty Głogowskiego i Prezydenta Miasta Głogowa odebrała Pani Ola Kozak – starszy pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kotli. Wyróżnienie otrzymała między innymi za to, że jest osobą wykazującą się dużą empatią, lubianą przez współpracowników i podopiecznych. Podczas swojej pracy daje się poznać jako świetny organizator wszelkich działań akcyjnych. Przydzielone obowiązki służbowe wykonuje z pełnym zaangażowaniem w sposób rzetelny i szybki wykazując się przy tym dużą znajomością środowiska lokalnego, w którym pracuje. Koleżeńska wobec współpracowników, nigdy nie odmawiająca pomocy.

Z tej okazji życzymy jej sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Opublikowano: 19 grudnia 2019 13:12

Kategoria: Aktualności

Święto Pracownika Socjalnego

Wyświetleń: 324

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli

Realizacja: IDcom.pl