Dofinansowanie ze środków PFRON - spotkanie informacyjne

 (link otworzy duże zdjęcie)

Na jakie potrzeby i na jakich zasadach można ubiegać się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pozostających w dyspozycji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, mogli dowiedzieć się w dniu dzisiejszymi mieszkańcy Gminy Kotla.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli i odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kotla. W spotkaniu na zaproszenie Wójta Gminy Kotla Pana Łukasza Horbatowskiego i i Dyrektora GOPS Pani Doroty Młodeckiej uczestniczyła Dyrektor PCPR w Głogowie Krystyna Piasecka – Olejniczak, która udzieliła przybyłym mieszkańcom gminy wszelkich informacji na temat dofinansowania do likwidacji barier związanych z niepełnosprawnością oraz odpowiedziała na nurtujące ich pytania.

Na zakończenie spotkania Dyrektor PCPR wręczyła podziękowanie dla Dyrektora i pracowników GOPS w Kotli za podejmowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych na obszarach wiejskich i promowanie idei aktywnej integracji.

 

Opublikowano: 17 maja 2019 14:37

Kategoria: Aktualności

Dofinansowanie ze środków PFRON

Wyświetleń: 468

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli

Realizacja: IDcom-jst.pl