KULTURALNA INTEGRACJA WE WROCŁAWIU

 (link otworzy duże zdjęcie)

"Kulturalna integracja" w stolicy Dolnego Śląska

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli po raz kolejny zaprosił osoby z orzeczoną niepełnosprawnością w "kulturalną podróż". Tym razem jednak wyjazd, który odbył się w minioną sobotę tj. 29 września 2018r. był w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Organizatorzy zaprosili uczestników do Teatru Polskiego we Wrocławiu, gdzie obejrzeli spektakl komediowy, pt. „Okno na parlament”.

Jednak wcześniej organizatorzy zaprosili uczestników do „Panoramy Racławickiej”, gdzie mogli podziwiać przepiękny obraz „Bitwa pod Racławicami” namalowany w latach 1893-1894 przez zespół malarzy pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka.

Wyjazd został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli i współfinansowany był ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem PCPR w Głogowie,  z budżetu powiatu głogowskiego.

Wyjazd był bardzo udany, dostarczył uczestnikom wielu wrażeń i miłych doznań. Na długo on pozostanie w pamięci tych, którzy wzięli udział w „kulturalnej podróży”.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za miłą i przyjazną atmosferę, która nam wszystkim towarzyszyła w trakcie całego wyjazdu i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych naszych działaniach.

 

                                                              Dyrektor GOPS w Kotli

                                                              Dorota Młodecka

Opublikowano: 03 października 2018 15:20

Kategoria: Aktualności

Kulturalna integracja we Wrocławiu

Wyświetleń: 532

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli

Realizacja: IDcom-jst.pl