CENTRUM WSPARCIA DLA OSÓB W STANIE KRYZYSU PSYCHICZNEGO

 (link otworzy duże zdjęcie)

Fundacja ITAKA od 1 października 2017r. realizuje na zlecenie MInisterstwa Zdrowia projekt finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 pn. "Centrum wsparcia", którego celem jest prowadzenie działań na rzecz zapobiegania depresji, samobójstwom i innym zachowaniom autodestrukcyjnym. W ramach Centrum Wsparcia udzielana jest całodobowa pomoc osobom znajdującym sie w stanie kryzysu psychicznego poprzez telefon, czat i email.

CENTRUM WSPARCIA DZIAŁA 24 GODZINY NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU.

W Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym dyżurują psychologowie gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji. Pomoga także w znalezieniu odpowiednich placówek specjalistycznych w danym regionie kraju, w których można otrzymać bezposrednią pomoc. W wyznaczonych godzinach w Centrum pełnią dyżury także specjaliści: lekarze psychiatrzy, prawnicy oraz pracownicy socjalni. Informacja na temat dyżurów dostepna jest na stronie www.liniawsparcia.pl

W ramach Centrum Wsparcia Fundacja Itaka prowadzi:

  • Telefoniczne Centrum Wsparcia 800 70 2222

         Bezpłatną linię, która działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu

  • E-mail: porady@liniawsparcia.pl
  • Stronę www.liniawsparcia.pl
  • Czat

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego biuro@liniawsparcia.pl lub telefonicznego pod numerem: 22 620 16 10.

Opublikowano: 03 stycznia 2018 08:59

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 539

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli

Realizacja: IDcom-jst.pl